Індія готується скоротити імпорт нафти з Ірану

30.06.2018

Міністерство нафти Індії попросило нафтопереробників підготуватися до "різкого скорочення або припинення" імпорту іранської нафти з листопада.

 

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

 

"Індія попросила нафтопереробників бути готовими до будь-якого можливого розвиту подій, оскільки ситуація все ще розвивається. Може бути як різке скорочення, так і повне припинення імпорту", - повідомило джерело.

 

Як зазначається, Індія заявила, що не визнає односторонні обмеження, введені Сполученими Штатами, а замість цього застосовує санкції ООН.

 

Однак, як повідомляють джерела, Індія, найбільший споживач іранської нафти після Китаю, буде змушена вжити заходів, щоб не стати економічно ізольованої від США.

 

За інформацією джерел в Міністерстві нафти Індії, в четвер відбулася зустріч з нафтопереробними заводами, на якій їм було запропоновано знайти альтернативи іранській нафті.

 

Як заявив міністр нафти Індії Дхармендра Прадхан, Індія буде керуватися власними інтересами, приймаючи рішення щодо імпорту нафти.

 

Раніше повідомлялося, що офіційний Вашингтон буде вимагати від всіх зарубіжних споживачів сирої нафти припинити імпорт цієї продукції з Ірану з 4 листопада поточного року для забезпечення економічного тиску на Тегеран.

Всі новини