Іран нарощує потужності НПЗ «Зірка Перської затоки»

15.02.2018

До 21 березня в іранській провінції Хормозган випуск бензину і дизельного палива стандарту «Євро-5» виросте на 12 млн і 4 млн літрів відповідно. Як передає angi.ru, про це повідомив заступник міністра нафти країни Аліреза Садек-Абаді.

 

На церемонії відкриття дистиляційних установок другої фази НПЗ «Зірка Перської затоки» він нагадав, що в лютому 2017 році середній щоденний обсяг виробництва бензину в Ірані становив 60 млн літрів в день, додавши, що тепер цей показник становить 78 млн літрів в день, що скорочує розрив між споживанням і виробництвом продукту.

 

А.Садек-Абаді зазначив, що всього НПЗ «Зірка Перської затоки» зможе виробляти 36 млн літрів бензину «Євро-5» в день.

 

Висловивши надію, що третій етап цього НПЗ буде запущений як можна швидше, він сказав, що екологічні вимоги до проекту створення НПЗ «Зірка Перської затоки» будуть мати першорядне значення.

 

Заступник міністра нафти додав, що підрозділ ізомеризації НПЗ «Бандар Аббас» в провінції Хормозган почне виробництво до середині березня 2018 року.

 

Після завершення будівництва установки гідроочищення до середини березня 2019 року НПЗ буде здатний виробляти 12 млн літрів бензину «Євро-4».

 

На частку провінції Хормозган припадає 40% загального обсягу виробництва бензину в країні за рахунок виробництва нафтопереробних заводів Bandar Abbas і Persian Gulf Star.

 

НПЗ «Зірка Перської затоки» після закінчення будівництва стане найбільшим нафтопереробним газоконденсатних заводом на Близькому Сході з щоденної продуктивністю 360 тис. бар.

За матеріалами:enkorr

Всі новини