Іранський завод ЛПНЩ / ПНТ компанії Bakhtar Petrochemical працює на повну потужність.

28.04.2016

Bakhtar Petrochemical Company, великий іранський виробник нафтохімічної продукції, довів завантаження потужностей на новому заводі з випуску лінійного поліетилену (ЛПНЩ) / поліетилену низького тиску (ПНТ) в Махабад (Mahabad, Іран) до 100%, повідомив ICIS джерело компанії.

 

"Завод працює з 100% -вим завантаженням потужностей", - сказало джерело в кулуарах виставки ChinaPlas в Шанхаї.

 

Раніше зазначалося, що іранська компанія планувала запустити виробництво на даному підприємстві потужністю 300 тис. тонн поліетилену (ПЕ) в кінці 2015 року.

 

Планується, що основні обсяги випущених ЛПНЩ і ПНТ з нового підприємства будуть поставлятися в Китай.

 

Як повідомляла раніше компанія Маркет Репорт, Іран планує збільшити обсяг виробництва нафтохімічної продукції на 61 млн. тонну до 2018 року. Так, в даний час в країні реалізується 67 нафтохімічних проектів, які будуть введені в експлуатацію до початку 2018 року.

 

На даний же момент в Ірані діють 53 нафтохімічних комплексу із загальною виробничою потужністю 59 млн. тонн продукції в рік, які включають в себе виробництво ряду полімерів, хімічних речовин, ароматичних сполук і скрапленого газу. Ці виробництва в основному розташовані на півдні Ірану, поруч з Перською затокою, в особливій економічній зоні Асалуе і Махшархр (Assaluyeh і Mahshahr).

За матеріалами:mrcplast

Всі новини