Італійська Eni заморозила проект з «Роснефтью» на шельфі Чорного моря

02.04.2018

Геологорозвідувальна діяльність "Роснефти" на ділянці Вал Шатського в Чорному морі припинена на час дії санкцій, поки не встановите необхідний для цього технологічне обладнання, заявив РБК керівник Федерального агентства з надрокористування (Роснадра) Євген Кисельов.

 

"Ми не будемо зобов'язувати компанію бурити свердловину, не маючи технічних засобів, які б надійно гарантували безпеку такого буріння", - сказав він.

 

Геологорозвідку на цій ділянці в Чорному морі фінансував і проводив іноземний партнер "Роснефти" - італійська Eni (в їх спільному підприємстві у російської компанії 66,67%, у італійців - 33,33%). У березні бурова Scarabeo 9, яка належить Saipem ( "дочка" Eni), пробурила одну свердловину, а потім попливла. Представник Eni повідомив РБК тільки те, що Scarabeo 9 "успішно завершила буріння в Чорному морі".

 

Eni повідомила "Роснефть" про припинення співпраці за цим проектом на тлі санкцій США, пояснило джерело, близьке до СП "Роснефти" і Eni. Це підтвердили джерело, близьке до "Роснафти", і співрозмовник в сервісній компанії, який знає це від співробітників "Роснафти".

За матеріалами:nefterynok


 

Всі новини