Через вибухи артскладів в Балаклії «Укргазвидобування» тимчасово зупиняє Шебелинський ГПЗ

24.03.2017

ПАТ «Укргазвидобування» заявляє про відсутність загиблих серед працівників підрозділів компанії, розташованих в радіусі 30 км від складів боєприпасів у м. Балаклія Харківської області. У зв'язку з надзвичайною ситуацією тимчасово зупиняється Шебелинський ГПЗ.

 

«Станом на 08-00 год. 23.03.2017 року в результаті вибуху, ймовірно, ушкоджена АЗС №1 «Укргазвидобування», яка розташована біля складів боєприпасів. 2 оператора АЗС були своєчасно евакуйовані. Проведено евакуацію 80 осіб з свердловин. Інші об'єкти філій компанії не пошкоджені. Працівники філій Товариства не постраждали», - відзначили в компанії.

 

У зв'язку з безпосередньою загрозою життю і здоров'ю працівників та відповідно до рекомендацій Харківської ОДА від 23.03.2017 року, ПАТ «Укргазвидобування» прийняло рішення про нагальну зупинці з 23.03.2017 року терміном на три доби Шебелинського ОПГКН відповідно до технічних регламентів і з дотриманням діючих норм і правил з охорони праці та промислової безпеки.

 

«З метою можливої ​​необхідності евакуації персоналу об'єктів філій, розташованих в небезпечній зоні, керівництво ПАТ «Укргазвидобування» доручило забезпечити готовність наявної автотранспортної техніки і резерв палива, для перевезення працівників (разом з родинами) в безпечну зону і визначити місця тимчасового розміщення співробітників та їх сімей в містах Харків, Красноград, Полтава», - додали в компанії.

 

Нагадаємо, сьогодні вночі на артскладах поблизу м. Балаклія в результаті диверсії здетонували боєприпаси. Із зони, де тривають вибухи, евакуйовані 20 тис. мирного населення. Відстань від епіцентру вибуху до Шебелинського ГПЗ «Укргазвидобування» становить близько 20 км.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини