Залізничні перевезення подорожчають на 25% в 2017 році

29.12.2016

Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив пропозицію ПАТ «Укрзалізниця» про підвищення тарифів на вантажні перевезення в 2017 році. Про це повідомив глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун в ході підсумкової річної прес-конференції, передає «Інтерфакс-Україна».

 

Відзначимо, що раніше «Укрзалізниця» винесла на розгляд відповідних центральних органів виконавчої влади питання індексації тарифів вантажоперевезень на 25%. Ця пропозиція викликала різку критику вантажовласників, незважаючи на те, що «Укрзалізниця» висловила готовність під меморандум спрямувати кошти від підвищення вантажних тарифів на оновлення рухомого складу.

 

У «Консалтинговій групі А-95» зазначають, що плановане подорожчання ж / д-перевезень може привести до зростання великих оптових цін і подорожчання транзиту вантажів через Україну. Конкретні цифри залежать від типу палива і логістики поставок. Наприклад, при транспортуванні ЗВГ з РФ (ст. Тополі) в Закарпатті (ст. Чоп), вартість підвищитися на 690 грн. / т з ПДВ. Поставки білоруського ДП на ст. Коростень на Житомирщині обійдеться операторам на 30 грн / т дорожче.

 

Нагадаємо, з 30 квітня 2015 році  УЗ підвищила тариф на вантажоперевезення залізничним транспортом на 15%.

За матеріалами:oilnews

Всі новини