Залізниці Великобританії повинні відмовитися від дизельної тяги до 2040 року

14.02.2018

Залізнична галузь Великобританії повинна повністю відмовитися від дизельної тяги до 2040 року. Про це повідомляє The Daily Telegraph з посиланням на заяву міністра залізниць Джо Джонсона.

 

«Врешті-решт, ми маємо намір припинити продажі бензинових і дизельних автомобілів до 2040 року. Якщо ця мета реалістична, то чому аналогічна задача не може бути поставлена ​​перед залізницею? - наводить видання слова міністра. - Зараз уряд інвестує рекордні кошти в залізницю, щоб допомогти галузі рости далі. Але поряд з фінансуванням галузь також потребує модернізації. У порівнянні з іншими видами транспорту, прогрес тут був значно менш динамічним».

 

Переклад тяги на альтернативні види палива, а також використання акумуляторів представляється альтернативою дорогої електрифікації залізниць.

 

Менше половини залізниць в країні електрифіковані. У минулому році уряд був змушений відмовитися від фінансування проекту електрифікації лінії між Йоркшир і Лондоном вартістю £ 500 млн.

 

Оператор пасажирських маршрутів на півночі Великобританії компанія Arriva планує почати експлуатацію поїздів на водневому паливі в 2021 році.

 

У минулому році концерн Alstom почав випробування перших поїздів, що працюють на водневих паливних елементах, - Coradia iLint. Комерційне використання таких поїздів заплановано в Німеччині на поточний рік.

 

Як повідомляв enkorr, влітку минулого року Великобританія слідом за Францією оголосила про рішення заборонити продаж в країні дизельних і бензинових автомобілів з 2040 року найбільш загазованих регіонах ця заборона може бути введений раніше.

 

Заборона є частиною урядової програми щодо поліпшення якості повітря. На надання допомоги місцевій владі виділено £ 2,7 млрд, щоб зменшити викиди оксиду азоту (NO2) від дизельних автомобілів.

 

Робочі групи повинні будуть надати план по скороченню викидів до кінця березня 2018 року фінальні пропозиції - до кінця цього року.

За матеріалами:enkorr


 

Всі новини