До 2030 року частка електрифікованих авто в Іспанії досягне 50% від загального продажу

15.12.2017

Згідно з прогнозом Cepsa Energy Outlook 2030 опублікованому 15 грудня, попит на автомобільне паливо в Іспанії протягом наступних кількох років знизиться на 1,7 млн ​​тон через підвищення паливної ефективності силових агрегатів нових авто і збільшення продажів електромобілів (EV), передає petrolplaza.

 

Незважаючи на зниження кількості автомобілів, Cepsa вважає, що важкі вантажівки і автобуси підтримають рівень попиту на автомобільне паливо, оскільки в цій сфері складно забезпечити підвищення паливної ефективності двигунів.

 

Згідно з дослідженням Cepsa, в 2030 році автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння складуть 96% транспортного парку Іспанії. При цьому частка реєстрацій дизельних авто з нинішніх 61% впаде до 15%.

 

Продажі електромобілів будуть повільно, але стабільно збільшуватися і досягнуть 15% від загального обсягу. Однак гібриди виявляться більш конкурентоспроможними, тому їх частка продажів в Європі досягне 35% від загальної суми. Таким чином, очікується, що до 2030 року, що у половини нових проданих в Європі автомобілів будуть в тій чи іншій мірі електрифіковані.

 

«Ми очікуємо еволюції енергетичного балансу: нафтопродукти як і раніше будуть домінувати, однак поновлювані джерела енергії стануть явними переможцями. Ми очікуємо, що до 2030 року виробництво сонячної і вітрової енергії в Іспанії подвоїться в порівнянні з сьогоднішнім днем ​​», - сказав Ектор Переа, директор стратегії в Цепсе.

 

Як повідомляв enkorr, світові продажі електромобілів які заряджають від електромережі гібридів в липні-вересні 2017 року склали 287 тис. одиниць. Це на 23% вище показника попереднього кварталу. Експерти пов'язують таке зростання з розширенням зарядної інфраструктури.

За матеріалами:enkorr

Всі новини