Канадська Zenith Energy капітально відремонтує 10 нафтових свердловин в Азербайджані

26.01.2017

На азербайджанському блоці сухопутних родовищ "Мурадханли-Джафарлі-Зардаб" буде здійснено капітальний ремонт 10 свердловин. Про це заявили в канадській компанії Zenith Energy.

 

"Ключовим елементом поточної стратегії Zenith в Азербайджані є розширення масштабу діяльності з метою поступового нарощування обсягів щодобового видобутку нафти в найближчій перспективі. Для досягнення цієї мети запущена програма капітального ремонту перших 10 з 65 нізкодебітних свердловин. Бурова установка вже в дорозі і 31 січня планується розпочати операції ", - йдеться в повідомленні компанії.

 

Відзначається, що стабільні обсяги нафтовидобутку з блоку родовищ на рівні 295 баррелів на добу.

 

Zenith продовжує регулярно отримувати виплати від Держнафтокомпанії Азербайджану (SOCAR) за поставку сирої нафти марки Urals з блоку родовищ "Мурадханли-Джафарлі-Зардаб". Всі оплати поставляються в міжнародну мережу трубопроводів обсяги сирої нафти проводяться своєчасно, і навіть раніше встановленого терміну.

 

Генеральний виконавчий директор Zenith Aran Oil Company Андреа Каттанео висловив задоволення запуском програми капітального ремонту. Він зазначив, що ціна на нафту сорту Urals підвищилася до 51 долара: "Це вище, ніж ціни на нафту в період початку операцій на родовищах. Нинішній період є сприятливим для реалізації компанією стратегії по нарощуванню виробництва".

 

Компанія Zenith Energy Ltd. заснувала в Азербайджані компанію Zenith Aran Oil Company Ltd. SOCAR і Zenith Aran Oil Company Ltd. 16 березня цього року підписали угоду про розвідку, розробку і пайовий розподіл видобутку (PSA) з блоку, до якого входять родовища Мурадханли, Джафарлі і Зардаб. Угоду ратифіковано Міллі Меджлісом 14 червня минулого року. Видобуток з родовищ розпочато 11 серпня.

 

Угода підписана президентом SOCAR Ровнагом Абдуллаєвим і генеральним виконавчим директором Zenith Aran Oil Company Андреа Каттанео.

 

Частка участі Zenith становить 80%, SOCAR - 20%. Угода підписана строком на 25 років з можливістю продовження ще на 5 років. Загальна площа родовищ - 642,4 кв. км.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини