Казаньоргсинтез запідозрили в змові на ринку нафтопродуктів

20.12.2017

Найбільшого виробника полімерів і сополімерів етилену Казаньоргсинтез (КОС, входить в групу ТАИФ) запідозрили в змові, що послужив причиною обмеження конкуренції на ринку збуту вторинної полімерної сировини, нафтопродуктів і хімічних наливних продуктів, повідомляє Regnum.

 

Антимонопольне відомство винесе своє рішення по цій справі 18 січня 2018 року. Спільно з Казаньоргсинтез у справі проходить компанія "Картлі". Обидві компанії УФАС по РТ запідозрило в "ув'язненні антиконкурентної угоди, яка призвела до обмеження конкуренції, а також до розділу товарного ринку поставки".

 

Раніше повідомлялося, що Казаньоргсинтез випустив за 2016 рік 1,79 млн тон товарної продукції, що на 9,4% вище обсягу попереднього року.

 

За даними з сайту компанії, КОС випускає 170 видів різної продукції обсягом 1,6 млн тон на рік, з яких на експорт йде 27%. На підприємстві працює понад 8,6 тис. осіб.

 

ПАТ "Казаньоргсинтез" виробляє більше 38% всього російського поліетилену і є його найбільшим експортером. Компанія потрапила в число найбільших платників податків Татарстану, які за 11 місяців 2017 року щодо такого ж періоду 2016 року знизили платежі з податку на прибуток, що забезпечує третину дохідних податкових і неподаткових надходжень бюджету. Спад у КОС склав 1,106 мільярда рублів.

 

Другий підозрюваний у справі, ініційованій антимонопольним відомством, - компанія "Картлі" працює на ринку полімерів і нафтопродуктів вже десять років. Основним видом діяльності компанії є дистрибуція нафтохімічної продукції російських заводів-виробників. КОС є партнером компанії.

За матеріалами:mrcplast

Всі новини