КМДА вже восьмий місяць не може підготувати пропозиції по розміщенню АГЗП в Києві

07.05.2018

Робоча група КМДА з підготовки пропозицій щодо визначення критеріїв, розробки правил і норм розміщення авто-газо-заправних станцій і пунктів усіх типів, як об'єктів підвищеної небезпеки та врегулювання їх розташування на території міста Києва, вже восьмий місяць не може підготувати пропозиції з питання функціонування АГЗП в столиці.

 

Згідно розпорядження КМДА №430 від 16 березня 2018 року підготовка і подача пропозицій щодо розроблення схеми розміщення і врегулювання землевідведення під розміщення моноблочних газових заправок була перенесена з 31 січня 2018 року на 31 грудня 2018 року. Згідно з розпорядженням №430, замість звільненого напередодні Геннадія Пліса, новим главою робочої групи став перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

 

Відзначимо, що виконавча влада вже втретє переносить кінцеві терміни подачі пропозицій. Так, згідно з розпорядженням міськадміністрації №853 від 17 липня 2017 року, крайнім терміном значилося 1 жовтня 2017 року. У свою чергу, розпорядженням №1491 від 27 листопада 2017 року, подача пропозицій була перенесена на 31 січня 2018 року.

 

Нагадаємо, робоча група КМДА була сформована для розробки схеми розміщення АГЗП і врегулювання земельного питання після масових демонтажів моноблочних газових заправок в столиці навесні 2017 року. До її складу увійшли представники виконавчої влади, а також делегати від «Нафтогазовій асоціації України», члени якої надавали допомогу представникам КМДА під час демонтажів. Однією з головних причин масових демонтажів в Київміськадміністрації називали відсутність документів на землю у власників газових модулів.

За матеріалами:nefterynok

 

 

Всі новини