Олександр Кірімов виступив на конференції Argus LPG Moscow 2018

01.06.2018

Олександр Кірімов, перший заступник голови наглядової ради – президента інвестиційного фонду Інтегрум Венчурс, виступив на щорічній конференції по ринках скрапленого газу країн СНД та Східної Європи Argus LPG Moscow 2018. Конференція проходила 19-20 квітня у готелі Four Seasons у Москві. Організатором заходу є провідне інформаційно-аналітичне агентство Argus Media. У конференції прийняли участь делегати від більш ніж 100 компаній.

 

Доповідь Олександра Кірімова присвячена перспективам ринку скрапленого газу України до 2020 року. У своїй доповіді пан Кірімов підняв питання споживання, балансу попиту та пропозиції, імпорту та внутрішнього виробництва, якості автогазу, законодавчого регулювання та фіскального контролю ринку. З презентацією доповіді ви можете ознайомитись за посиланням вище.

 

Нафтогазова галузь є ключовим інвестиційним фокусом фонду Інтегрум Венчурс. Зокрема, у активах фонду перебувають компанії, які надають повний спектр логістичних послуг зі скрапленим газом, компанії-трейдери та оператори роздрібного ринку. Глибоке дослідження та прогнозування цільового інвестиційного ринку сприяє вибору оптимальної інвестиційної стратегії фондом, що забезпечує зростання вартості його чистих активів і, як наслідок, дохідності акцій.

Всі новини