Китай продовжив термін доступності кредиту для "Нафтогазу" до кінця 2017

30.08.2016

Кредитні кошти за кредитною угодою від 25 грудня 2012 року між НАК "Нафтогаз України" і Державним банком розвитку КНР обсягом 3,65 млрд доларів будуть доступні для використання до грудня 2017 року.

 

Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України".

 

Як зазначається, таке рішення було прийнято китайською стороною 25 серпня цього року в ході протокольного засідання підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва комісії зі співробітництва між урядом України та урядом КНР.

 

"Продовження терміну доступності кредиту дозволить Україні не втратити можливість користування" довгими "і конкурентними за ціною засобами для модернізації енергетичної галузі і має бути достатнім для узгодження єдиної позиції щодо використання цих коштів між усіма українськими відомствами", - йдеться в повідомленні.

 

"Для України кредитну угоду з Державним банком розвитку КНР є найбільшим доступним джерелом фінансування проектів з енергоефективності та зниження споживання енергоресурсів, що імпортуються. На сьогоднішній день ці кошти також є конкурентними по вартості в порівнянні з іншими можливими джерелами фінансування подібних проектів в таких обсягах", - повідомляє НАК.

 

Як повідомлялося, за станом на 23 серпня сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" становить близько 21,2 млрд гривень.

За матеріалами:epravda

Всі новини