Ключовий нафтопровід Нігерії постраждав від диверсії

19.07.2017

Ключовий нафтопровід Нігерії постраждав від диверсії: оператор виявив витік на магістральному нафтопроводі NCTL, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на коментар по телефону представника компанії-оператора Aiteo Exploration and Production Ндіна Меттью.

 

NCTL - один з двох трубопроводів, які обслуговують експортний термінал Bonny в Нігерії. У повідомленні вказується, що раніше в липні компанія Shell оголосила форс-мажор з постачання нафти сорту Bonny Light з Нігерії після того, як Aiteo повідомила про перебої в роботі нафтопроводу.

 

"Прокачування нафти повинна відновитися до кінця тижня", - також говориться в матеріалі Bloomberg.

 

ОПЕК і ряд країн які не входять в організацію домовилися в кінці 2016 року в Відні про скорочення своєї здобичі нафти сумарно на 1,8 мільйона барелів на добу з жовтневого рівня, з яких 300 тисяч припадають на Росію. Угода була укладена на перше півріччя 2017 року з можливістю продовження. У травні термін його дії був продовжений на дев'ять місяців - до кінця березня 2018 року.

 

Нігерія, поряд з Лівією, хоча і входять в ОПЕК, не несуть ніяких зобов'язань в рамках угоди. За даними Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), в червні видобуток в Нігерії зросла на 60 тисяч барелів на день - до 1,59 мільйона барелів на добу. Згідно з розкладом відвантажень, видобуток може зрости на повну потужність в розмірі 1,8 мільйона барелів на день протягом серпня, додавалося в доповіді.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини