Корея дозволила використовувати автогаз громадськості

06.02.2017

З 1 січня 2017 року Південної Кореї вступив в силу закон, що дозволяє продавати автомобілі з встановленим ГБО віком понад 5 років.

 

Це важлива зміна для ринку ЗВГ Південної Кореї, так як до сих пір уряд дозволяло використовувати ЗВГ в якості моторного палива тільки таксистам на спеціально сконструйованих моделях автомобілів. У той же час приватні власники автомобілів не мали можливості їздити на автогаз. У країні давно звучали заклики усунути обмеження на продаж уживаних LPG-автомобілів.

 

«LPG-галузь Кореї вітає це рішення. Воно сприятиме збільшенню кількості автомобілів на LPG, давши можливість продавати близько 30 тис. старих ЗВГ-автомобілів щорічно», - заявив генеральний директор Корейської асоціації зрідженого газу. «Це буде проривом на ринку ЗВГ, який постраждав від зниження попиту», - додав він.

 

Внаслідок заборони на продажу газових автомобілів в Кореї існувала практика їх довгострокової оренди. Так, компанії, що займаються орендою автомобілів, запустили спеціальні програми лізингу з можливістю викупу автомобіля після 5 років оренди.

 

Нагадаємо, Південна Корея є світовим лідером зі споживання ЗВГ в якості моторного палива.

 

За підсумками 2015 року обсяг споживання LPG в якості моторного палива до Південної Кореї склав 3,7 млн ​​тон, незначно скоротившись в порівнянні з 2014-м роком - на 65 тис. тон. На автогаз доводиться 49% загального споживання LPG в країні і 11% загального обсягу споживання моторного палива.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини