Кременчуцький НПЗ планує в 2017 році збільшити обсяг переробки нафти на 25% - до 2,5 млн тон нафти

14.09.2017

Єдиний в Україні працює нафтопереробний завод, Кременчуцький НПЗ (м.Кременчук, Полтавська обл.) планує в 2017 році збільшити обсяг переробки сирої нафти в порівнянні з 2016 роком на 25% - до 2,5 млн тон нафти.

 

Про це повідомив головний технолог Кременчуцького НПЗ Юрій Голич, який бере участь в щорічній конференції про тенденції на ринку нафти і нафтопродуктів, організованою консалтинговою компанією UPECO в Києві.

 

«Ми плануємо в цьому році переробити 2,5 млн тон нафти, що на 25% більше ніж за підсумками 2016 року. Приблизно те ж співвідношення очікується і по нафтопродуктах», - сказав він.

 

Також він додав, що на сьогодні завод переробляє два сорти нафти - українську (видобутку «Укрнафти») і азербайджанську, сорти Azeri Light. Ця сировина переробляється в різні періоди часу в різних співвідношеннях.

 

Раніше повідомлялося, що компанія-оператор заводу - «Укртатнафта» заявила про плани переробити в 2017 році 1,3 млн тон нафти з Азербайджану сорти Azeri Light.

 

З середини лютого, на потужностях Кременчуцького НПЗ компанія почала випуск бензинів, які відповідають екологічному класу Євро-5.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини