Кременчуцький НПЗ повертається на український ринок

01.03.2017

ПАТ "Укртатнафта" має намір щомісячно продавати 20-30 тис. тон бензинів і ДП на українському ринку в 2017 році. Частина обсягів буде реалізовано на майданчику "Української енергетичної біржі". Про це Нафторинку повідомив перший заступник голови правління ПАТ "Укртатнафта" Олексій Плакасов.

 

«Випуск додаткових обсягів став можливий завдяки диверсифікації поставок сировини, зокрема імпорту нафти по морю, що дає можливість наростити випуск нафтопродуктів на 30-40%», - сказав він.

 

За його словами, Кременчуцький НПЗ пропонує світлі нафтопродукти стандарту Євро-5. «Ми вибрали оптимальний інструмент збуту - аукціони УЕБ, які зарекомендували себе в реалізації нафтопродуктів українського і зарубіжного виробництва. Це будуть спотові і термові контракти», - зазначив Плакасов.

 

Генеральний директор «Української енергетичної біржі» Олександр Коваленко підкреслив, що біржа зарекомендувала себе на українському ринку як доступний майданчик для будь-якого продавця, так і будь-якого покупця, а також є гарантом укладення угод. «Сьогодні ми працюємо з чотирма сотнями Трейдерів і кінцевими покупцями. Безумовно, поява у вільному доступі додаткового ресурсу палива українського виробництва збільшить інтерес до електронних торгів», зазначив він.

 

Нагадаємо, в січні 2017 року на переробку до Кременчуцького НПЗ надійшла нафта сорту Azeri Light. Згідно з повідомленням «Укртатнафти», планується, що загальний обсяг таких поставок на НПЗ в 2017 році досягне 1,3 млн тон.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини