Найбільший НПЗ в світі поставив в Україну 44,6 тис. тон дизпалива в 2016 році

24.01.2017

У 2016 році поставки дизельного палива з Джамнагарскій НПЗ (належить Reliance Industries Ltd), який є найбільшим в світі, склали близько 44,6 тис. тон.

 

За даними консалтингової компанії UPECO, імпорт дизельного палива з Індії виробництва Джамнагарского НПЗ, почався в Україні в червні 2016 року.

 

Індійське паливо, яке відповідало стандарту Євро-5 (серность 10 ppm), поставлялося через турецькі перевалки, де відбувалася перевантаження великотоннажних танкерів, що приходять з Джамнагар, в більш дрібні, здатні злитися в вітчизняних портах. Поставки ДП проводилися на термінали в Південному, Херсоні та Очакові.

 

Імпортували ресурс Reliance Industries Ltd три українські компанії: «Елемент Нафта», «Альянс Енерго Трейд» і «Оранж Оіл». Загальний обсяг індійського ДП склав близько 44,6 тис. тон.

 

На сьогоднішній день Джамнагарскій НПЗ є найбільшим в світі. Він був побудований в 1999 році. Проектна потужність НПЗ складає 1,24 млн бар. нафти на добу (близько 62 млн т / рік). Загальна площа комплексу - більше 3 тис. га. НПЗ знаходиться в одній їх особливих економічних зон на Північно-заході Індії, поблизу Качского затоки.

 

Reliance Industries Limited - індійський холдинг зі штаб-квартирою в Мумбаї. Reliance володіє бізнесом в сфері енергетики, нафтохімічної промисловості, текстилю, природних ресурсів, роздрібної торгівлі та телекомунікацій.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини