Лабораторія Шебелинського ГПЗ отримала акредитацію НААУ та ILAC МРА

03.01.2018

Лабораторія контролю якості нафтопродуктів Шебелинського ГПЗ отримала атестат про акредитацію в Національному агентстві з акредитації України (НААУ) і ILAC MRA на відповідність вимогам ДСТУ ISO / IEC 17025: 2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій», який підтверджує компетентність, об'єктивність, незалежність і неупередженість її роботи.

 

Цей атестат підтверджує, що лабораторія може виконувати випробування нафтопродуктів згідно з національними стандартами, гармонізованими з міжнародними та європейськими стандартами.

 

Акредитацію передувала тривала підготовча робота. Протягом 2016-2017 років в оснащення і модернізацію лабораторії було інвестовано близько 70 млн грн.

 

«Після переходу Шебелинського ГПЗ на випуск продукції стандарту Євро-5 контроль якості нафтопродуктів став ключовим пріоритетом, - стверджує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань ПАТ« Укргазвидобування ». - Акредитація нашої лабораторії є без перебільшення нашим черговим досягненням, адже це ставить нашу лабораторію на один рівень з міжнародними акредитованими лабораторіями».

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини