Лисичанський НПЗ частково відновить виробництво з 1 липня.

28.03.2016

ПАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» (ЛИНІК, Лисичанський нафтопереробний завод, Луганська область), що належить російській НК «Роснефть», має намір запустити виробництво поліпропілену з 1 липня 2016 року.  Про це свідчить оголошення про закупівлю послуг охорони продукції при її транспортуванні.

 

Оголошення про закупівлю розміщено на сайті «Роснефти».

 

Техзавдання передбачає надання послуг для охорони залізничних цистерн. Загальний обсяг продукції для цієї закупівлі становить 35 тис. тон поліпропілену. Період виконання підряду визначено з 1 липня 2016 року по 30 червня 2017 року.  Обсяг може бути зменшений в залежності від виробничих планів.

 

Відзначимо, що установка з виробництва поліпропілену є незалежною від нафтопереробної групи заводу. В якості сировини для виробництва поліпропілену використовують суміші пропан-бутану. За даними «Консалтингової групи« А-95 », станом на 16 березня 2016 року постачання зріджених газів на ЛИНІК ще не здійснювалися.

 

Довідка OilNews

 

ЛИНІК не функціонує з 2012 року. Запуск заводу планувався його власником, компанією «Роснефть», на травень-червень 2014 рік для чого восени 2013 року був початий капітальний ремонт. Крім бойових дій в регіоні причиною неможливості повноцінного запуску підприємства є і викачування компанією «Укртранснафта» технологічної нафти з нафтопроводу до НПЗ.

 

Поліпропілен - це термопластичний полімер пропілену, є матеріалом для виробництва плівок, мішків, тари, труб, деталей технічної апаратури, пластикових елементів.

За матеріалами:oilnews

Всі новини