Лукашенко знову заявив про зацікавленість в переробці азербайджанської нафти в Білорусі

28.11.2016

Білорусь проявляє великий інтерес до переробки азербайджанської нафти, заявив президент республіки Олександр Лукашенко.

 

"Переробка азербайджанської нафти на наших заводах представляє для нас великий інтерес. Організувавши цю роботу, ми отримаємо можливість значно розширити взаємодію в хімічній галузі. Зокрема, це можуть бути і взаємні поставки сировини, і налагодження тісної кооперації між хімічними підприємствами Білорусі та Азербайджану", - сказав О.Лукашенко в інтерв'ю азербайджанському агентству Trend, текст якого розміщений в п'ятницю на сайті глави держави.

 

Він зазначив, що це один із пріоритетних напрямків двосторонньої взаємодії, в тому числі в контексті диверсифікації джерел енергоресурсів для Білорусі.

 

На думку О.Лукашенка, перспективним також є взаємодія з Азербайджаном у сфері використання відновлюваних джерел енергії. "Діапазон взаємовигідної роботи тут може бути дуже широким - від проведення спільних наукових досліджень до створення сучасних високоефективних енергоустановок", - заявив білоруський лідер.

 

Як повідомлялося, в жовтні поточного року Білорусь відновила імпорт нафти з Азербайджану. Перша партія обсягом 84,7 тис. тон надійшла на переробку на Мозирський НПЗ.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини