«Лукойл» може продати НПЗ ISAB в Італії

21.09.2017

«Лукойл» може продати нафтопереробний комплекс ISAB в Італії. Співвласник компанії Леонід Федун не став коментувати цю інформацію, пише агентство Reuters.

 

Комплекс розташований на сході острова Сицилія, поблизу міста Приоло. Переробляє нафту різних сортів, а також прямогонний мазут. Потужності досягають 16 млн тон на рік. Готова продукція: бензин, дизпаливо, ЗВГ - відвантажується морським і автомобільним транспортом. «Лукойл» увійшов в акціонерний капітал підприємства в 2008 році, згодом частка була збільшена з 49 до 100%.

 

Згідно з даними Reuters, яке посилається на джерела, не виключена продаж і інших європейських активів компанії, що в перспективі дозволить зосередитися на роботі в Росії.

 

На сьогоднішній день «Лукойл» володіє чотирма великими НПЗ і двома міні-НПЗ в Росії, заводами в Болгарії і Румунії, нафтопереробним комплексом ISAB, часткою в НПЗ в Нідерландах. Сукупна потужність всієї нафтопереробки компанії перевищує 77 млн ​​тон.

 

"Зараз НПЗ в Європі високорентабельний. В даний час маржа переробки висока, сьогодні заводи вигідні, тому остаточного рішення не прийнято", - заявив співрозмовник агентства.

 

Раніше «Лукойл» скоїв продаж мережі АЗС в Україні, вийшов з участі в нафтохімічному комплексі "Карпатнафтохім", який простоював кілька років.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини