«Лукойл» збільшив випуск ЗВГ за рахунок запуску Локосовском ГПЗ на 21% в лютому

03.04.2017

«Лукойл» збільшив виробництво зріджених вуглеводневих газів (ЗВГ) на 21% до 88,3 тис. тон в лютому. Це стало можливим завдяки запуску Локосовском ГПЗ.

 

У січні Локосовский ГПЗ «Лукойл» відновив поставки широкої фракції легких вуглеводнів (ШФЛУ) на адресу Пермського НПЗ після тривалого простою, викликаного аварією.

 

"Пермнефтеоргсинтез" є основним одержувачем ШФЛУ з Локосовського ГПЗ. За інформацією трейдерів, після аварії в другому півріччі 2016 року підприємство знизило середньомісячне виробництво зріджених вуглеводневих газів приблизно вдвічі: до 35-40 тис. тон на місяць. У першому півріччі вироблялося близько 70-80 тис. ЗВГ щомісяця.

 

Нагадаємо, загоряння на Локосовском ГПЗ сталося 29 червня 2016 року в районі компресорної станції заводу. З місця події було евакуйовано 163 людини, четверо отримали опіки і травми. У ліквідації пожежі були задіяні 10 одиниць техніки і 85 чоловік особового складу від підрозділів МНС. Виробництво на заводі було зупинено.

 

Локосовський газопереробний завод входить до складу управління з переробки попутного нафтового газу ТПП "Лангепаснафтогаз" ТОВ "ЛУКОЙЛ-Західний Сибір". Підприємство переробляє попутний нафтовий газ (потужність 2,14 млрд куб.м на рік) і випускає сухий відбензинений газ (СОГ), широку фракцію легких вуглеводнів, бензин газовий стабільний (БГС), пропан технічний.

 

За офіційною інформацією «Лукойлу», в 2016 році на ГПЗ була проведена модернізація технологічного обладнання.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини