Lundin Petroleum знайшла нову нафту на норвезькому родовищі в Північному морі

26.03.2018

Шведська Lundin Petroleum повідомляє, що виявила нові поклади нафти на родовищі Luno II в Норвегії. Компанія має намір представити план розвитку цієї галузі в кінці поточного року, передає Reuters.

 

Шведська компанія пробурила оціночну свердловину на родовищі в Північному морі.

 

«Після позитивних результатів [буріння] свердловини попередній валовий діапазон видобутку на Luno II був підвищений з 30-80 млн бар. / добу  до 40-100 млн б / д.», - йдеться в прес-релізі Lundin Petroleum.

 

«Дослідження на родовищі Luno II будуть тепер проводитися з метою складання плану розвитку (PDO) до кінця 2018 року», - наголошується в документі.

 

План розвитку області буде прив'язаний до діючої на родовищі «Едвард Гріг» платформі. Створення незалежної установки на Luno II поки не передбачається.

 

Lundin Petroleum є оператором родовища і має в ньому 50-процентну частку. Партнерами шведської компанії є OMV (Австрія, 20%), норвезька Statoil і німецька Wintershall (по 15% кожна).

 

Акції Lundin виросли 26 березня на 0,63% до 8:08 GMT, що трохи вище середніх європейських показників по галузі (0,25%).

 

Довідка enkorr

 

Lundin Petroleum - незалежна компанія, що займається пошуком і видобутком нафти і газу. Заснована в 2001 році. За підсумками 2016 року оборот компанії склав $ 1,160 млрд. Вартість активів - $ 5,202 млрд (кінець 2016 року).

За матеріалами:enkorr

 

Всі новини