LyondellBasell підвищує лютневі ціни ПЕ на американському ринку

24.01.2018

Американська компанія LyondellBasell Industries (LBI), найбільший в світі виробник поліолефінів, оголосила про підвищення цін на всі марки поліетилену (ПЕ) для лютневих поставок на американському ринку, повідомив ICIS з посиланням на лист компанії клієнтам.

 

Згідно з листом, ціни ПЕ компанії будуть підняті на 4 центи за фунт або USD88 за тону з 1 лютого 2018 року або згідно з умовами поточних контрактів.

 

Всі марки ПЕ LyondellBasell реалізує в США "дочка" LBI - Equistar Chemicals.

 

У США після кількох поспіль місяців висхідного цінового тренда після урагану "Харві", більшість покупців очікували зниження котирувань в першому кварталі поточного року. У зв'язку з цим збільшення цінових пропозицій ПЕ може викликати опір з їх боку.

 

Основними виробниками ПЕ в США є Chevron Phillips Chemical (CP Chem), DowDupont, LyondellBasell, ExxonMobil, Formosa, INEOS, Total Petrochemicals і Westlake.

 

Згідно цінової огляду ICIS-MRC, на російському ринку попит на ПЕ в більшості сегментів споживання як і раніше досить низький. Найчастіше це обумовлено проблемами з обіговими коштами у переробників, багато компаній ще не отримали оплату за відвантажену продукцію в минулому році. На тлі низького попиту на окремі види ПЕ минулого тижня відзначалося зниження цін. Пропозиція полімеру на ринку більш ніж достатня, виняток становить литтєвий поліетилен низького тиску (ПНД).

 

LyondellBasell - один з найбільших в світі виробників поліпропілену, провідний постачальник поліетилену і каталізаторів, а також розробник технологій виробництва поліетилену і поліпропілену. Компанія виробляє продукцію на 58 виробничих майданчиках в 18 країнах світу. Крім того, LyondellBasell є розробником процесу Spheripol, який лежить в основі виробництв поліпропілену на омському поліоми і Ніжнекамскнефтехіма.

За матеріалами:mrcplast

 

Всі новини