Малайзія прагне стати головним нафтовим і газовим хабом регіону

11.09.2017

Серед цілей уряду є перетворення Малайзії в найбільший нафтовий і газовий хаб Азіатсько-Тихоокеанського регіону протягом трьох років.

 

Економіка Малайзії вважається однією з найбільш швидкозростаючих в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

 

Топ-менеджер Malaysian Petroleum Resources Corporation (MPRC), Datuk Shahrol Halmi, заявив, що вони будуть працювати над залученням клієнтів.

 

«Нам вкрай необхідно залучити багатонаціональні компанії до співпраці в Малайзії, оскільки наша мета не просто стати хабом, а й отримати деякі привілеї: можливості працевлаштування, розвиток технологій, високооплачувані посади», повідомив Datuk Shahrol Halmi в інтерв'ю NST Business.

 

Він додав, що з 50 багатонаціональних компаній, 18 вже заснували свої регіональні керуючі штаб-квартири в Малайзії.

 

Малайзія прагне також до нарощування потужностей виробництва в нафтовому, газовому та енергетичному секторах, по 5% в рік з 2010 по 2020 роки.

 

Приріст економіки здійснюється, в основному, за рахунок збільшення видобутку з нафтових і газових родовищ, а також вивчення і розвитку глибоководних зон.

 

Виходячи як з потреб країни, так і з труднощів, з якими стикаються місцеві компанії, віце-президент Syed Azlan Syed Ibrahim, заявив, що вкрай важливо мотивувати їх вихід на регіональний або світовий рівень.

За матеріалами:oilexp

Всі новини