Міненерго РФ рекомендує зняти обмеження на вивантаження і перевезення LPG на час ЧС з футболу

04.05.2018

Міністерство енергетики Російської Федерації рекомендувало Федеральному агентству залізничного транспорту (Росжелдор) внести зміни до наказу про тимчасову заборону на залізничні операції по навантаженні-вивантаженні ряду зріджених вуглеводневих газів (LPG) в період з 25 травня по 25 липня в регіонах проведення Чемпіонату світу з футболу.

 

Про це йдеться протоколі наради в Міністерстві від 25 квітня, текст якого має в своєму розпорядженні Нафторинок.

 

У Міненерго РФ відзначають, що вказане розпорядження Росжелдора несе в собі високі ризики виникнення дефіциту палива в РФ і техногенної небезпеки при зупинці нафтопереробних підприємств.

 

У міністерстві вважають, що зріджені гази необхідно виключити з переліку небезпечних вантажів, стосовно яких запроваджується заборона на завантаження і вивантаження на час Чемпіонату світу з футболу з 25 травня по 25 червня 2018 року, оскільки це несе собі загрозу затоварення потужностей переробних підприємств і дефіциту палива в РФ.

 

Крім того, в Міністерстві енергетики просять Мінтрасу і ФСБ РФ посприяти у прискоренні внесення змін до наказу Росжелдора. Також в міністерстві пропонують російським залізницям провести роботу по виключенню або мінімізації періодів обмежень руху вантажних потягів, що перевозять продукцію НПЗ, ГПЗ і інших нафтохімічних виробництв.

За матеріалами:nefterynok

 

 

Всі новини