Міненерговугілля зацікавлене в переході на електронні аукціони з продажу ЗВГ держкомпаній

05.08.2016

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України зацікавлене у продажі скрапленого газу через електронні аукціони.

 

Про це кореспонденту Нафторинку розповів радник міністра енергетики та вугільної промисловості з нафтогазового комплексу Олександр Лісниченко.

 

«Наше відомство зацікавлене в тому, щоб аукціони з продажу скрапленого газу держкомпаній проходили в електронній формі. Однак для того, щоб почати проводити торги в електронному вигляді, необхідно змінити постанову Кабінету міністрів №570, а для цього потрібен час. Зараз спільно з представниками «Укргазвидобування» ми будемо активно працювати над якнайшвидшим внесенням змін до зазначеного документу», - зазначив він.

 

Однак чиновник, не уточнив, скільки потрібно часу на зміни. В цілому, в міністерстві вважають, що після введення електронних торгів ринок стане більш конкурентним.

 

Нагадаємо, продаж зрідженого газу регламентується постановою Кабінету міністрів України №570 від 16.10.2014 року «Про організацію та проведення біржових аукціонів з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу». Документом не передбачені електронні торги. На сьогоднішній день «Укргазвидобування» і «Укрнафта» проводять аукціони з продажу ЗВГ з голосу.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини