Moody's підвищило прогнозні ціни на нафту в 2018 рік

14.03.2018

Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило прогноз за вартістю нафти в середньостроковій перспективі до $ 45-65 / бар. з попереднього прогнозу в $ 40-60 / бар., повідомляє «Прайм».

 

Підвищення прогнозу по нафтовим цінам пов'язано із зусиллями ОПЕК щодо скорочення видобутку і серйозним зростанням глобального попиту, що призвело до зниження світового рівня запасів і компенсувало стрімке зростання видобутку нафти в США, пояснює рейтингове агентство.

 

«Ціни у верхній половині діапазону сприятимуть зростанню видобутку за рахунок збільшення показника в США і країнах, що знижують рівень дотримання своїх квот на видобуток. Проте, навіть при вартості нафти в верхніх межах діапазону в $ 45-65 / бар. на початку 2018 року ми чекаємо, що ціни залишаться в цих межах в середньостроковій перспективі за рахунок кращого балансу між зростанням видобутку і збільшенням попиту», - наводяться в повідомленні слова старшого віце-президента Moody's Террі Маршалла.

 

Як повідомляв enkorr, вартість нафти в діапазоні $ 50-65 / бар. буде найбільш імовірною на найближчі кілька років, вважає глава британської нафтогазової BP Роберт Дадлі.

За матеріалами:enkorr

 

Всі новини