Потужність автоналиву в Новограді-Волинському виросте

01.08.2016

ДП «ПрикарпатЗахідтранс» планує провести модернізацію естакади в Новограді-Волинському. Про це OilNews повідомив директор компанії Сергій Пшеничний.

 

«На сьогодні у нашому розпорядженні два наливні пости, що дозволяє відвантажувати клієнтам до 500 куб. м палива з 9:00 до 17:00. Ми маємо намір наростити кількість постів до шести, а також перевести роботу в цілодобовий режим», - розповів він. За словами Пшеничного, програма розширення дозволить вийти на обсяг близько 2000 куб. м на добу. Інсталяція нового обладнання займе близько трьох місяців.

 

Як зазначалося раніше, Новоград-Волинський автоналив по навантаженню поставляється нафтопродуктопроводом дизельного палива почав роботу на початку липня. У зв'язку зі збільшенням липневих поставок ресурсу по трубі на ринку різко загострилася конкуренція, що в свою чергу призвело до зниження цін як в великооптовому, так і дрібнооптовому сегментах ринку. На секторі автомобільних поставок Новоград-Волинський термінал склав конкуренцію відвантаженнях білоруського палива з Коростеня, де найбільшим оператором є «Укрпаллетсістем». У зв'язку зі збільшенням відвантажень з Новограда «Укрпаллетсістем» був змушений почати продажі відразу з декількох нових нафтобаз на Заході і в центрі країни. Станом на 28 липня дрібнооптові партії ДП з Новоград-Волинського відпускалися за 14,20 грн / л, що є мінімальним пропозицією на ринку, - на 40 коп. / л дешевше, ніж білоруський продукт на ст. Коростень.

 

На сьогоднішній день автомобільні поставки з терміналу в Новограді-Волинському здійснює компанія "Амвітрейд", яка з початку липня відпустила клієнтам близько 4 тис. тони дизельного палива. "З урахуванням наростаючої динаміки відвантажень збільшення потужності наливу є першорядним завданням", - заявив OilNews представник компанії "Амвітрейд" Андрій Демьяник.

 

Як повідомлялося раніше, «ПрикарпатЗахідтранс» відновив роботу української ділянки нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок». З середини червня українські оператори почали реалізацію дизпалива Євро-5 з продуктопроводу.

За матеріалами:oilnews

Всі новини