Мозирський НПЗ в зимовий період повністю переходить на випуск арктичного дизпального

29.09.2017

Мозирський НПЗ в зимовий переходить на випуск дизельного паливо тільки арктичних класів.

 

Про це Нафторинку повідомив заступник генерального директора із забезпечення сировиною і реалізації нафтопродуктів Мозирського НПЗ Володимир Сизов.

 

«З листопада-грудня 2017 року завод переходить на виробництво дизельного палива тільки арктичних класів. Поставка буде відбуватися як на внутрішній ринок Білорусі, так і на експорт», - повідомив Сизов.

 

Він також додав, що формування ціни на цей вид палива для покупців, готових укласти довгострокові контракти на поставку ДП в 2017-2018 роках, залишиться колишнім. «Це дозволить отримати додаткові конкурентні переваги для наших контрагентів при його реалізації в дрібнооптовому і роздрібних сегментах», - зазначив Сизов.

 

Зам гендиректора розповів, що арктичне дизельне паливо почнуть виробляти після ремонтних робіт, які зараз проводяться на НПЗ. Поліпшення низькотемпературних характеристик дизпалива буде здійснюватися за рахунок монтируемого в даний час реактора депарафінізації на установці гідроочищення дизельного палива.

 

Нагадаємо з 17 вересня на Мозирському НПЗ проходить плановий ремонт. У період вересні-жовтня на НПЗ має бути відремонтовано понад тридцять технологічних установок, а також СМТ ЕС, факели каталітичного виробництва бензинів і об'єкти міжцехових комунікацій.

 

На заводі відзначають, що в цьому році пройде один з найбільших і складних ремонтів за всю історію НПЗ. Основні ремонтні роботи з подальшим виведенням на нормальний технологічний режим більшості об'єктів повинні завершиться в перших числах листопада цього року.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини