На АЗС Росії можуть заборонити продаж алкогольних напоїв

28.09.2016

У Держдуму РФ внесено законопроект № 353535-5, який забороняє продавати на АЗС будь-які алкогольні напої, включаючи пиво і слабоалкогольні коктейлі.

 

Внести поправки в закон «Про обмеження роздрібного продажу і споживання пива та напоїв, що виготовляються на його основі» і «Про держрегулювання виробництва і обороту етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції» запропонував депутат Антон Беляков.

 

«Минулого тижня Дмитро Медведєв уже вніс Держдуму законопроект, що вводить повну заборону на водіння автомобіля в нетверезому вигляді, незалежно від кількості випитого. Однак, в нашій країні як і раніше зберігається ціла інфраструктура з продажу алкоголю, орієнтована виключно на автомобілістів. При цьому більшість магазинів на АЗС належать великим мережним компаніям, які мають значною часткою державної участі », - заявив член« Справедливої ​​Росії »Антон Бєляков.

 

За його словами, алкоголь заборонено продавати на автозаправках багатьох європейських країн. У тому числі у Франції та Німеччині. У Росії, незважаючи на введення 15 діб арешту для п'яних водіїв, тільки в минулому році в стані алкогольного сп'яніння було скоєно 12 тис. 326 ДТП.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини