На PTP поновилися торги ЗВГ

07.04.2017

Компанія «Інтер Глобал» на торгах 5 квітня, пройшли на електронному торговельному майданчику Petroleum Trading Platform (PTP), запущеної «КПК Комерц», реалізували 40 тон ЗВГ. Кореспондент OilNews спостерігав за ходом торгів.

 

40 тон автомобільних партій СПБТ виробництва «Трансекспедиція» (Вітебськ, Білорусь) з відвантаженням в Києві були викуплені по 19 200 грн / т.

 

Загальна вартість реалізованого ресурсу склала майже 770 тис. грн.

 

Відзначимо, що в серпні 2016 року «КПК Комерц», що входить до числа найбільших постачальників ЗВГ на український ринок, запустила онлайн-платформу для продажу зрідженого газу Petroleum Trading Platform. Однак уже в листопаді 2016 року торги на майданчику були припинені.

 

«Зараз ми плануємо відновлення регулярних торгів. У той же час багато що залежить від ситуації з постачанням ЗВГ з РФ», - повідомив керівник департаменту реалізації «КПК Комерц» Сергій Єрмаков.

 

Як повідомляв OilNews, 4 квітня 2017 року було одержано підтвердження про обмеження експорту ЗВГ від митниці РФ. Раніше стало відомо про припинення експорту зрідженого газу таких великих російських виробників як «Сургутнефтегаз» і «Лукойл». Подібна ситуація вже виникала в вересні 2016 року. Однак незабаром після перших затримок поставки відновилися. З 2016 року з РФ було імпортовано 782 тис. тон ЗВГ, що становить 74% усього імпорту.

 

Довідка OilNews

 

«КПК Комерц» - великий імпортер скрапленого газу. Оперує трьома ДПС: в Макарові (Житомирська обл.), Мелітополі (Запорізька обл.) і Тернополі. Має власний парк газовозів і невеликою мережею АГЗС, що працюють під брендом «УПК-Европлюс».

 

«Інтер Глобал» - незалежий трейд, що спеціалізується на поставках ЗВГ з білоруського напрямку. Засновники - громадянин Білорусі Олександр Плахотскій і українець Сергій Хожай.

За матеріалами:oilnews

Всі новини