«Надія» поставить половину танкера ЗВГ в Чорноморськ

26.07.2017

Компанія «Надія» законтрактувала 1 800 тон скрапленого газу, який буде поставлений по морю в порт Чорноморська. Про це OilNews повідомило джерело на ринку. Терміни поставки судна - перша декада серпня.

 

За словами співрозмовника видання, танкер вантажопідйомністю 3 200 тони завантажений в одному з турецьких портів, і до заходу в Чорноморськ, судно частково розвантажиться в Бургасі (Болгарія).

 

Джерело в «Надії» підтвердив, що компанія очікує морську поставку пропан-бутанової суміші. «Імпортувати весь танкер не вдалося, оскільки в Україні зараз спостерігається дефіцит рухомого залізничного складу. Все, що вдалося акумулювати на ці дати - 1800 тони », - відзначило джерело.

 

Нагадаємо, що з вересня 2016 року імпорт ЗВГ по морю в Україні здійснює GT Group. Всього компанія успішно поставила 7 танкерів, останній з яких прибув 20 липня. Найближчим часом очікується поставка ще однієї партії. Як повідомлялося раніше, компанія реалізує програму з диверсифікації поставок спільно з ПАТ «Укрспецтрансгаз», яке надає для розвантаження танкерів власні вагони.

 

Як повідомляв OilNews, на внутрішньому ринку України продовжується зростання цін на ЗВГ, викликаний ситуативним дефіцитом ресурсу. Це відкрило арбітражні вікна для поставок ЗВГ з нетрадиційних напрямів, в тому числі з моря. 

За матеріалами:oilnews

Всі новини