Призначений новий склад Аукціонного комітету.

19.05.2016

Новий склад Аукціонного комітету з продажу нафти, газового конденсату і ЗВГ (АК) був затверджений 18 травня. Наказ підписав міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик. Про це OilNews повідомило джерело в МЕРТ.

 

Поки документ не оприлюднений, однак, як повідомлялося раніше, головою комітету може стати віце-прем'єр, глава МЕРТ Степан Кубів. Його заступником стане діюча в.о. глави АК представниця Міненерговугілля Нілу Дубенко. Також до складу комітету можуть увійти Вадим Запорожченко і Микола Оринчак. МЕРТ буде представлений чинним членом АК Лесею Савчук та Ганною Максимчук. Від НАК «Нафтогаз України» поки відомі дві кандидатури - Сергій Алексєєнко та Андрій Верич. В останньому складі комітету НАК був представлений чотирма делегатами.

 

Як повідомляв OilNews, АК виявився недієздатним через відсутність кворуму, обумовленого відходом з міністерств глави комітету Айварас Абромавичус, секретаря Федора Тринуса і представника Міненерговугілля Олександра Загоруйко, а також відходом у відпустку ряду членів АК.

 

Попередньою датою всіх аукціонів було призначено 31 травня. Однак навіть така затримка в проведенні торгів може привести до затоварення підприємств і зриву виробництва.

 

Нагадаємо, Аукціонний комітет призначається спільним наказом Міненерговугілля і МЕРТ. Кворум, необхідний для прийняття рішення комітетом, становить шість голосів.

За матеріалами:oilnews

Всі новини