Нафта дешевшає - інвестори злякалися наслідків подальшого зростання цін

30.05.2016

Ціни на нафту зустріли достатньо серйозний опір на позначці $ 50 / барр. і повернулися в діапазон $ 49,2-49,4 / бар. Інвестори побоюються, що подальше зростання цін призведе до різкого збільшення видобутку нафти і, як наслідок, до нового обвалу котирувань.

 

До 9:40 за Києвом вартість бареля липневої нафти Brent склала $ 49,24 (-0,71%). Барель липневої нафти WTI торгувався по $ 49,16 (-0,65%). Вчорашні торги по стандартам завершилися на рівні $ 49,59 і $ 49,48.

 

Як повідомляв OilNews, 26 травня ціни на нафту вперше за сім місяців пробили психологічно важливу позначку $ 50 / барр.

 

«Безумовно, [ціна в $ 50 / барр.] Є важливим психологічним моментом. Ринок отримав потужний імпульс, і його учасники будуть штовхати ціни вгору », - сказав Рік Спунер, головний ринковий аналітик CMC Markets у Сіднеї. «Проте з практичної точки зору важливіше те, чи буде [рости] попит при такій ціні».

 

У банку ANZ вважають, що трейдери злякалися подальшого зростання цін на нафту, побоюючись, що це призведе до зростання видобутку сировини і падіння нафтових котирувань. «Подолавши рівень $ 50 / бар., Ф'ючерси на Brent і WTI зіткнулися з несподівано високим опором, що і стало ключовою умовою зниження цін».

 

Крім того, інвестори очікують рішення США по обліковій ставці. У п'ятницю ввечері глава ФРС Джанет Йеллен може озвучити інформацію, яка буде дуже важливою для світового ринку нафти. Фінансові аналітики вважають, що ФРС може підняти облікову ставку в червні / липні, відзначають в ANZ.

За матеріалами:oilnews

Всі новини