Німецькі мегаполіси хочуть заборонити дизельні авто

15.05.2017

Найбільші міста Німеччини мають намір відмовитися від дизельних автомобілів. Про це свідчать результати опитування, проведеного німецьким виданням Handelsblatt. Дев'ять мегаполісів, включаючи Берлін, Кельн і Гамбург, готові сказати ні  двигунам  класу внутрішнього згоряння які «забруднюють атмосферу».

 

У Дрездені, Вупперталі, і Дортмунді претензій до дизелів не мають. У Ганновері, Дюссельдорфі і Мюнстері з відповіддю поки не визначилися. Уряд Федеративної землі Штутгарта планує вже з початку 2018 року ввести заборону на експлуатацію старих автомобілів, оснащених дизелями, передають «Вести Економіка» з посиланням на німецьке видання.

 

Про те, що автомобілебудуванню необхідне очищення і переосмислення, після інциденту під назвою «дізельгейт» визнав сам Volkswagen. Німецький концерн вже переобладнав 4,7 млн ​​дизельних авто по всьому світу, заявив напередодні глава бренду VW Матіас Мюллер на загальних зборах в Ганновері.

 

Як повідомляв OilNews, автомобільний бренд Volkswagen заявив, що зможе «обскакати» конкурентів, і до 2025 року стати світовим лідером у виробництві електромобілів. Для цього передбачається використовувати фірмову платформу MQB, скорочувати витрати і знижувати собівартість виробництва.

 

Галузеві експерти вважають, що «дізельгейт» став однією з головних причин, що спонукала VW зробити виробництво електромобілів одним з головних напрямків своєї діяльності.

За матеріалами:oilnews

Всі новини