Neste відправила споживачеві першу партію поновлюваного пропану

19.03.2018

Фінська компанія Neste запустила перший в світі великомасштабний завод з виробництва поновлюваного пропану в Роттердамі, Нідерланди. Перша партія продукції підприємства була поставлена ​​компанії SHV Energy, яка просуватиме новий продукт своїм клієнтам по всій Європі під назвою BioLPG.

 

Новий завод Neste має потужність 40 тис. тон на рік, а SHV Energy буде ексклюзивним дистриб'ютором поновлюваного пропану і протягом чотирьох років поставить на ринки 160 тис. нового виду палива.

 

BioLPG дозволить користувачам існуючих викопних видів палива знизити викиди вуглецю без будь-яких змін у вже використовуються технологіяхсжіганія газу. BioLPG може використовуватися в будь-яких галузях, де використовується пропан, включаючи транспортну сферу.

 

«Введення в експлуатацію нового виробничого об'єкта означає, що клієнти SHV Energy в Європі зможуть використовувати новий поновлюваний продукт і користуватися його екологічними перевагами в поєднанні з простотою використання в уже знайомих додатках», - заявила Кайса Хієтала, виконавчий віце-президент напряму «Поновлювані продукти» в Neste.

 

Як повідомляв enkorr, використання поновлюваного палива Neste MY Renewable Diesel дозволяє скоротити викиди парникових газів на 90%.

За матеріалами:enkorr

Всі новини