OAGT побудує сховище для бутану в Антверпені

21.03.2017

Oiltanking Antwerp Gas Terminal (OAGT) побудує найбільший в Європі наземний резервуар для бутану одноразової ємністю зберігання 135 тис. м3 (80 тис. тон), повідомляє агентство Argus.

 

Відзначається, що проект буде реалізований в рамках довгострокового контракту зі швейцарською нафтохімічною компанією Ineos.

 

Планується, що об'єкт буде введений в експлуатацію в 2019 році, завдяки чому потужність терміналу OAGT зі зберігання зрідженого газу збільшиться вдвічі.

 

Агентство також повідомляє, що Ineos планує доставляти бутан на великотоннажних судах-газовозах з портів Мексиканської затоки (США). Компанія має намір використовувати бутан на установці крекінгу в Кельні (Німеччина), яка зараз використовує в якості сировини Нафту. Продукт на підприємство буде поставлятися на баржах.

 

Довідка OilNews

 

Oiltanking Antwerp Gas Terminal один з найбільших незалежних терміналів в Північно-Західній Європі для зберігання, обробки і розподілу зрідженого газу і нафтохімічних газів. Компанія обслуговує величезну мережу виробників СНД, трейдерів, нафтохімічних компаній.

За матеріалами:oilnews

Всі новини