Обов'язкове ліцензування ж / д вантажів відтермінують до листопада

21.08.2017

Міністерство інфраструктури України відстрочить введення ліцензування перевізників і вантажоодержувачів небезпечних вантажів ж / д транспортному до початку листопада.

 

Про це Нафторинку повідомили в Українській асоціації зрідженого газу (УАЗГ).

 

У УАЗГ повідомили, що за результатами зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, яка пройшла 19 серпня, було прийнято рішення відтермінувати обов'язкове ліцензування до 1 листопада 2017 року.

 

Так, з початку вересня і до кінця жовтня «Укрзалізниця» не зупинятиме вантажі компаній без ліцензій, а Мінінфраструктури та «Укртрансбезпека» гарантували сприяння в отриманні належних документів.

 

У УАЗГ відзначають, що ліцензування приймалося згідно з розпорядженням Кабінетом Міністрів України №847 від 17.09.2014 року щодо імплементації європейських Директив 95/18 ЄС, 2004/49 ЄС українським законодавством 28 червня 2015 вступив в силу Закон України №222 «Про ліцензування видів господарської діяльності». В цей же рік прийнято Постанову Кабінету Міністрів України №1168 від 9.12.2015 року де було затверджено «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і небезпечних відходів залізничним транспортом».

 

Нагадаємо, 17 липня в Міністерстві інфраструктури був підписаний наказ №156 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства транспорту України, Міністерства транспорту та зв'язку України», яким вводилося обов'язкове ліцензування небезпечних вантажів, які переміщуються залізницею.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини