ОПЕК хоче провести нову зустріч з виробниками сланцевої нафти

21.02.2018

ОПЕК планує в березні провести зустріч з виробниками сланцевої нафти, передає Angi з посиланням на заяву міністра енергетики ОАЕ Сухейль аль-Мазруі.

 

За його словами, ОПЕК зацікавлена ​​в продовженні розвитку взаємодії з виробниками сланцевої нафти.

 

«Є далекоглядна ініціатива з боку генерального секретаря ОПЕК для того, щоб зустрітися з виробниками сланцевої нафти під час CERAWeek», - цитує міністра РІА Новини.

 

CERAWeek - міжнародна енергетична конференція, яка збирає щорічно лідерів нафтогазової галузі, державних чиновників, впливових політиків, а також діячів фінансових і промислових областей. У 2018 році вона пройде в Х'юстоні (шт. Техас, США) 5-9 березня.

 

Як повідомляв enkorr, на початку місяця видобуток нафти в США перевищила 10 млн бар. / добу. (б/ д). За підсумками минулого тижня вона становила 10,27 млн ​​б / д.

 

Швидко зростаючі обсяги видобутку нафти в США знижують ефективність угоди ОПЕК +, пролонгованої в листопаді 2017 році до кінця цього року.

 

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) прогнозує, що попит на нафту виросте на 1,4 мільйона б / с в 2018 році, проте світове зростання нафтовидобутку може випередити зростання попиту.

За матеріалами:enkorr

Всі новини