ОПЕК: Туркменія і Єгипет приєднаються до угоди щодо обмеження видобутку

31.05.2017

Туркменія і Єгипет можуть приєднатися до досягнутої домовленості про продовження угоди щодо обмеження видобутку нафти, заявив міністр енергетики, промисловості і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Халед аль-Фалех на прес-конференції за підсумками засідання ОПЕК у Відні.

 

«Ми очікуємо, що Єгипет і Туркменістан приєднаються до нашої угоди», - сказав він.

 

Халед аль-Фалех повідомив також, що ОПЕК не планує найближчим часом накладати зобов'язання щодо скорочення видобутку нафти на Лівію і Нігерію.

 

«Ми рухаємося згідно з планом, Лівія і Нігерія не стали причиною відхилення від плану, який ми намітили в 2016 році в Алжирі. Ми будемо стежити за ситуацією, ми будемо коригувати курс, але найближчим часом ми не плануємо встановлювати ліміт (з видобутку нафти) для Лівії і Нігерії», - сказав він.

 

За словами міністра, ці країни і без того стикаються з великою кількістю проблем, і країни ОПЕК і поза ОПЕК входять в їхнє становище.

 

«Нашу увагу зараз сфокусовано на стабільності, безпеки цих країн, їх поверненню до нормального життя. Для цього необхідний максимум прибутку, яку вони можуть отримати з нафтової індустрії», - підкреслив він.

За матеріалами:oilexp

Всі новини