ОПЕК збільшила видобуток в липні за рахунок Лівії, Нігерії та Саудівської Аравії

10.08.2017

ОПЕК в липні збільшила видобуток нафти на 172,6 тис.барр. в день в порівнянні з червнем - до 32,869 млн бар. в день, за рахунок зростання нафтовиробництва в Лівії, Нігерії та Саудівської Аравії, йдеться в доповіді організації за серпень з посиланням на дані вторинних джерел.

 

"Найбільше видобуток нафти збільшився в Лівії, Нігерії та Саудівської Аравії, в той час як зниження обсягів нафтовиробництва продемонстрували Ірак, Ангола і Венесуела", - наголошується в доповіді.

 

Лівія і Нігерія при цьому за умовами угоди ОПЕК + звільнені від зобов'язань по скороченню видобутку, оскільки нафтова промисловість цих країн сильно постраждала від діяльності збройних угруповань. Згідно з даними вторинних джерел, Лівія в липні продовжила нарощувати видобуток нафти, збільшивши її в місячному вираженні на 154,3 тис. бар. в день, до 1,001 мільйона барелів на день. Аналогічний показник в Нігерії виріс на 34,3 тисячі бар. в день, до 1,748 млн бар. в день.

 

Видобуток нафти в Саудівській Аравії збільшилася на 31,8 тисячі барелів на день, до 10,067 млн ​​бар. в день. це на 9 тисяч барелів на день вище обумовленого угодою ОПЕК + стелі видобутку для королівства. Іран, за умовами угоди отримав можливість наростити видобуток до досанаціонного рівня (близько 4 млн барелів на день), в липні збільшив обсяг нафтовиробництва на 6,9 тис. бар. в день, до 3,824 млн бар. в день.

 

Видобуток нафти в Іраку знизився на 33,1 тис.бар. в день, до 4,468 млн бар. в день, в Анголі - на 19,3 тис. бар. в день, до 1,646 млн бар. в день, в Венесуелі - на 15,8 тис. бар. в день, до 1,932 млн бар. в день.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини