«Оранж Ойл» виходить на ринок ЗВГ з власними LPG-танкерами

27.06.2017

Компанія «Оранж Ойл» придбала і почала експлуатацію двох LPG-танкерів для трейдингу ЗВГ в чорноморському басейні. Про це в ході першого міжнародного форуму Black Sea Petroleum 2017 заявив директор компанії Роман Румянцев.

 

За його словами, одне судно вже розпочало поставки ЗВГ з російських перевалок споживачам в Румунії, Болгарії, Албанії та Туреччини. Другий танкер проходить реєстрацію. «Це буде перше судно з перевезення зрідженого газу під українським прапором з символічною назвою Dnipro LPG», - зазначив Румянцев.

 

Він також повідомив, що компанія розглядає можливості щодо імпортних постачань ЗВГ в Україні при формуванні більш вдалою економічної кон'юнктури. «Сьогодні економіки везти в Україну газ з моря немає. При появі арбітражу цін ми зможемо використовувати свій флот для поставок його в Україну», - повідомив трейдер.

 

Він також зазначив, що власний флот є однією з ключових переваг на ринку, які дозволяють «Оранж Ойл» конкурувати з постачальниками дизпалива з РФ і Білорусі.

 

Всього у компанії 20 одиниць нафтоналивного флоту.

 

Довідка OilNews

 

«Оранж Ойл» - оператор оптового ринку нафтопродуктів. Спеціалізується на поставках палив водним транспортом в малі порти Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та в місто Дніпро. За даними «Консалтингової групи «А-95», в 2016 році компанія поставила в українські порти 30 тис. тон ДП і 5,1 тис. тон бензинів.

За матеріалами:oilnews

 

Всі новини