Відсутність узгодження на буріння нових свердловин і ФСТЕК вплинули на виробництво LPG «Укргазвидобування» - UPM2017

15.09.2017

Не вирішене питання з узгодженням на буріння нових свердловин місцевими облрадами, і обмеження, які ввела Федеральна служба з технічного та експортного контролю, вплинули на випуск скрапленого газу на підприємствах «Укргазвидобування».

 

Про це під час виступу на конференції UPM-2017 повідомив директор з комерції Сергій Федоренко.

 

Федоренко розповів, що зріджений газ «Укргазвидобування» в балансі українського ринку займає 11%. Він додав, що в січні-серпні 2017 року компанія скоротила виробництво LPG майже на 2% до 108 тис. тон.

 

«Щоб підвищити виробництво, в 2017 році «Укргазвидобування» закуповувала ШФЛУ виробництва «Сургутнефтегаза». Однак після заборони ФСТЕК, від імпорту сировини довелося відмовитися. Крім того, через відсутність погоджень на видобуток від місцевих облрад компанія не бурить Грінфілд (нові ділянки), які забезпечують збільшення ЗВГ, а інтенсифікує видобуток на Браунфілда (існуючих родовищах), які дають природний газ з меншим вмістом LPG », - додав Федоренко.

 

Крім того, Сергій Федоренко додав, що 95% скрапленого газу на торгах «Укргазвидобування» реалізовується автомобільним транспортом.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини