Перспективи сланцевої нафти США.

18.05.2016

Видобуток сланцевої нафти на родовищах найбільших нафтогазовидобувних регіонів США в червні 2016 року знизиться в порівнянні з травнем на 113 тисяч барелів - до 4,848 мільйона барелів на добу, прогнозує управління енергетичної інформації (EIA) Міненерго країни.

 

У квітні відомство прогнозувало, що видобуток сланцевої нафти на основних родовищах в травні скоротиться на 114 тисяч барелів на добу, до 4,836 мільйона барелів на добу. На даний момент оцінка травневого видобутку становить 4,962 мільйона барелів на добу.

 

У сланцевої індустрії ми з самого початку спостерігали всі ознаки "бульбашки": бурхливе зростання, викликаний ефективністю і доступністю технології та обладнання, а також підігрітий дешевими грошима, які залучили в галузь багато зайвих компаній.

 

У червні спад буде в основному обумовлений падінням видобутку на всіх великих родовищах, відзначає EIA. Найбільше зниження очікується на родовищах Eagle Ford в Техасі, де видобуток нафти може скоротитися на 58 тисяч барелів на добу - до 1,212 мільйона барелів.

 

Крім того, EIA очікує в червні зниження видобутку газу на тих же родовищах на 464 мільйони кубічних футів - до 45,972 мільярда кубічних футів. Оцінка травневого видобутку газу тут становить зараз 46,436 мільярда кубічних футів.

За матеріалами:oilexp

Всі новини