ПГНК має намір залучити партнера для виходу на роздрібний ринок LPG

12.03.2018

СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) має намір залучити партнера для виходу на роздрібний ринок зрідженого газу (LPG), повідомив генеральний директор компанії Віктор Гладун в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

 

«За даними експертів (ExPro), в 2017 році наша компанія займала 2,5% українського ринку LPG. Виходячи з нової комерційної стратегії компанії, однією з найближчих цілей є залучення стратегічних партнерів для виходу на роздрібний ринок - реалізації кінцевому споживачеві», - сказав він.

 

Віктор Гладун також повідомив, що ПГНК має намір збільшити завантаження заводу з виробництва LPG за рахунок закупівлі сировини на ринку. «Наша команда займається питаннями дозавантаження заводу з виробництва LPG і збільшення глибини переробки. Завод був побудований в 2010 році, введено в експлуатацію в 2011 році з розрахунків на обсяги видобутку, які були на той час. Зараз він завантажений лише на 30% - очевидним рішенням є закупівля сировини на ринку і дозавантаження заводу», - зазначив керівник компанії.

 

Як повідомлялося, ПГНК належить британської нафтогазової компанії JKX Oil & Gas Plc.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини