Майже 50% іспанських водіїв бажають перейти на автогаз

08.02.2017

Дослідження показало, що 16,93% іспанських водіїв хочуть купити автомобіль на LPG та 48,17% хочуть встановити ГБО. Дослідження проводилося науково-дослідним інститутом Sondea для AOGLP (Іспанська асоціація операторів LPG) серед 2000 іспанських водіїв.

 

На питання про переваги, пов'язані з LPG, водії сказали, що транспортні засоби, що працюють на цьому паливі менше забруднюють навколишнє середовище (58,67%), є більш екологічно чистими (44,85%), і забезпечують значну економію палива (майже 41 %).

 

Директор AOGLP Хосе Луїс Бланко заявив наступне:

 

"Дослідження являє собою привабливий сценарій для всіх суб'єктів, що беруть участь в цьому секторі, від операторів, виробників, установників ГБО і R & D. Ці дані показують, що ринок автогазу реальність і що є сильний споживчий попит на альтернативу бензину та дизелю. Беручи до уваги, що ми маємо велику мережу АГЗП, з більш ніж 500 станцій в експлуатації і з планами збільшення мережі до 1200 в найближчі три роки, прогноз цікавий з точки зору інвестицій. Подібна тенденція спостерігається і в інших європейських країнах ", - резюмував Бланко.

За матеріалами:nefterynok

 

Всі новини