Подорожчання газу на аукціоні «Укргазвидобування» призведе до прискорення зростання роздрібних цін

04.11.2016

ПАТ «Укргазвидобування» на аукціоні 3 листопада реалізувало скраплений газ в обсязі 6 320 тон з виставлених 6 520 тон. Про це повідомляє кореспондент OilNews, який спостерігав за ходом торгів на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ).

 

Вартість ПБА СЕЛЕЩИНСЬКЕ ГПЗ і СПБТ Яблуновського ГПЗ склала 19 500-19 700 грн / т. Тимофєєвський газ продали по 19 300грн / т.

 

Як відзначили оператори, подорожчання цін на ЗВГ викликано скороченням комерційних запасів газу, а також побоюваннями, пов'язаними з введенням санкцій проти найбільшого перевізника російського газу «СГ-Транс».

 

У зв'язку з цим, учасники ринку очікують зростання оптових цін на ЗВГ до 21 000 грн / т і прискорення подорожчання його роздрібних цін.

 

Довідка OilNews

 

«Укргазвидобування» - публічне АТ, акції якого належать НАК «Нафтогаз України». Основними напрямками діяльності компанії є видобуток природного газу, газоконденсату і нафти.

 

Компанія є найбільшим видобувачем природного газу в Україні, забезпечуючи понад 70% усього видобутку. До складу компанії входить Шебелинський газопереробний завод, підприємства з виробництва ЗВГ і мережі з 18 АЗС в Харківській області. 

За матеріалами:oilnews

Всі новини