Пожежі в Канаді дуже близько підійшли до терміналу який на 90% забезпечує США нафтою.

19.05.2016

Лісові пожежі, затихлі на час, знову набирають силу в районі  Форт Мак-Мюррей в Канаді і рухаються в бік великих нафтових об'єктів. Як стало відомо увечері 17 травня 2016 року, вогонь впритул підбирається до нафтотерміналу компанії Enbridge.

 

За інформацією канадських ЗМІ, поки вітер дме в протилежну сторону  це допомагає пожежникам стримувати розбурхане полум'я. Однак якщо вітер раптово змінить свій курс, то провінція Альберта виявиться в ще більшій небезпеці - нафтотермінал Enbridge поставляє на ринок 1 млн бар / сут. до об'єкта  залишилося близько 1 км.

 

Ця нафтобаза є 3-й в світі за обсягами постачання сировини і практично повністю забезпечує США нафтою.

 

Станом на вечір 17 травня 2016 року, компанії Suncor Energy Inc і Syncrude Canada евакуювали близько 4000 співробітників. За станом на 16 травня 2016 року пожежі охопили вже близько 285 тис. га.

 

Пожежа на північ від Форт Мак-Мюррей поширюється зі швидкістю 30-40 м / мін., при цьому ситуація буде тільки ускладнюватися, оскільки в найближчі дні синоптики обіцяють суху і жарку погоду.

 

Нагадаємо, що на початку травня 2016 року 90 тис осіб були змушені покинути  Форт Мак-Мюррей через неконтрольовані пожежі, які знищили майже 15% будівель міста.

За матеріалами:nefterynok

Всі новини